Home

Διαβούλευση Κατάληξη Ανταγωνιστής petr novák běh na lyžích απόψε Γογγύλι μάγισσα

Michal Novák (lyžař) – Wikipedie

Dálkový běžec na lyžích Novák ovládl FIS Marathon Cup - iDNES.cz

Druhý nejlepší výsledek v individuálu i přes velkou konkurenci a zimu. Novák  si v Ruce dojel pro 16. místo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Druhý nejlepší výsledek v individuálu i přes velkou konkurenci a zimu. Novák si v Ruce dojel pro 16. místo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Zlatá lyže na Vysočině začíná, českou jedničkou je Novák - iDNES.cz

S olympiádou jsem v letošním programu nepočítal, ale je to jako sen,“ říká  dálkový běžec na lyžích Petr Novák | Běžecké lyžování
S olympiádou jsem v letošním programu nepočítal, ale je to jako sen,“ říká dálkový běžec na lyžích Petr Novák | Běžecké lyžování

Petr Novák, běh na lyžích - Aktuálně.cz

TOUR DE SKI: Na závěr dosáhl Novák na 28. místo - Karlovarský deník

Petr Novák | Český olympijský tým

Běžci na lyžích odletěli za závěrečnou přípravou k polárnímu kruhu |  Běžecké lyžování
Běžci na lyžích odletěli za závěrečnou přípravou k polárnímu kruhu | Běžecké lyžování

Běžec na lyžích Novák hodnotí sezonu pozitivně. ‚Příští rok očekávám  umístění na bedně,' směje se | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžec na lyžích Novák hodnotí sezonu pozitivně. ‚Příští rok očekávám umístění na bedně,' směje se | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Běh na lyžích – Wikipedie

Tým, lyže, série. Novák změnil vše. Co bude dál? - iDNES.cz

Kluci ukázali, že mají dobře nakročeno, hodnotí trenér běžkařů výkony svých  svěřenců v Pekingu | Radiožurnál Sport
Kluci ukázali, že mají dobře nakročeno, hodnotí trenér běžkařů výkony svých svěřenců v Pekingu | Radiožurnál Sport

Teď už je cíl jednoznačně jinde, budu bojovat o celkové vítězství, říká  průběžný lídr laufařského FIS Marathon Cupu Petr Novák | Běžecké lyžování
Teď už je cíl jednoznačně jinde, budu bojovat o celkové vítězství, říká průběžný lídr laufařského FIS Marathon Cupu Petr Novák | Běžecké lyžování

Novák si na patnáctce dojel pro 35. místo, mistrem světa v běhu na lyžích  se stal Nor Holund | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Novák si na patnáctce dojel pro 35. místo, mistrem světa v běhu na lyžích se stal Nor Holund | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

OH Peking 2022: Útok na desítku českým běžcům na lyžích nevyšel. Ve štafetě  berou 12. místo | Běžecké lyžování
OH Peking 2022: Útok na desítku českým běžcům na lyžích nevyšel. Ve štafetě berou 12. místo | Běžecké lyžování

Ve stopách Bauera. Novák porazil i Klaeba a usazuje se v běžkařské špičce -  iDNES.cz
Ve stopách Bauera. Novák porazil i Klaeba a usazuje se v běžkařské špičce - iDNES.cz

Lyžařský úspěch před Soči. Novák jako první Čech vyhrál Dolomitenlauf |  iSport.cz
Lyžařský úspěch před Soči. Novák jako první Čech vyhrál Dolomitenlauf | iSport.cz

Novák ve sprintu v Oberstdorfu desátý, bodovaly i Janatová s Hynčicovou -  iDNES.cz
Novák ve sprintu v Oberstdorfu desátý, bodovaly i Janatová s Hynčicovou - iDNES.cz

Petr Novák: Dvě vítězství ve veteránech na Bokami Západných Tatier jsou mým  největším úspěchem v závodním skialpinismu | Tulení pásy
Petr Novák: Dvě vítězství ve veteránech na Bokami Západných Tatier jsou mým největším úspěchem v závodním skialpinismu | Tulení pásy